62 Aukcja Młodej Sztuki / 13 października 2016

73. Mateusz Rybka | Ckliwie splątali nogi, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne62 Aukcja Młodej SztukiCkliwie splątali nogi, 2016
73
Ckliwie splątali nogi, 2016

Mateusz Rybka (ur. 1986)

Ckliwie splątali nogi, 2016

technika mieszana, płótno, 130 x 70 cm, sygn. p.d.: M.Rybka 16 oraz na odwrocie

Cena wylicytowana
2 600 zł