41 Aukcja Młodej Sztuki / 18 października 2014

33. Mateusz Rybka | Bitwa u brzegów Martyniki, 2014

HomeAukcje archiwalne41 Aukcja Młodej SztukiBitwa u brzegów Martyniki, 2014
33
Bitwa u brzegów Martyniki, 2014

Mateusz Rybka (ur. 1986)

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 200 zł