8 Aukcja Sztuki XXI wieku / 19 sierpnia 2017

26. Mateusz Maliborski | Muzeum LXXXI, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne8 Aukcja Sztuki XXI wieku Muzeum LXXXI, 2017
26
Muzeum LXXXI, 2017

Mateusz Maliborski (ur. 1990)

Muzeum LXXXI, 2017

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mateusz Maliborski Absolwent Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom obronił w pracowni prof. A. Wsiołkowskiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i typografią. Laureat stypendium fundowanego im. Sayeda (2012). W 2015 r. miał wystawę indywidualną w Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie, gdzie prezentowany był cykl obrazów ?Muzeum?. Wystawy zbiorowe: 2016 ? ?7 young painters?, Gallery Katarzyna Napiorkowska, Bruksela; 2016 - Wystawa finalistów konkursu malarskiego ?Nowy Obraz / Nowe Spojrzenie?, Galeria Miejska Arsenał, Poznań; 2015 -  Wystawa finalistów konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2015 - Wystawa finalistów 25. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych ?PROMOCJE  2015?, Galeria Sztuki w Legnicy, Legnica; 2015 - Wystawa finalistów ogólnopolskiego konkursu malarskiego im. Wojciecha Fangora, Wielka Zbrojownia, ASP Gdańsk; 2015 ? ?Najlepsze dyplomy 2014/2015?, Pałac Sztuki, Kraków; 2015 ? ?Z PRACOWNI PROFESORA ADAMA W.?, Galeria STALOWA, Zamość; 2015 - Wystawa finalistów Konkursu na DZIEŁO, Galeria Promocyjna ASP, Kraków; 2015 ? ?Z PRACOWNI PROFESORA ADAMA W.?, Wojewódzka Biblioteka Publiczna, Kraków; 2014/2015 ? Studenci Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, MNiSW, Warszawa; 2014 - Wystawa finalistów konkursu o Grand Prix Fundacji im. Franciszki Eibisch, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa; 2013 ? ?WYRÓŻNIENI?, Centrum Wystawowo - Konferencyjne Zamku Królewskiego na Wawelu, Kraków.
Cena wylicytowana
3 200 zł