79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

13. Mateusz Majchrzak | Dom II / Home II, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiDom II / Home II, 2019
Dom II / Home II, 2019

Mateusz Majchrzak

Dom II / Home II, 2019

olej, płótno, 50 x 50 cm, opisany na odwrocie: Dom II M.M | 2019

Cena wylicytowana
0 zł