Sztuka Świata / 3 listopada 2016

212. Maska plemienia Chokwe, typ Mwana-Po, Kongo, poł. 20 w.

Strona głównaAukcje archiwalneSztuka ŚwiataMaska plemienia Chokwe, typ Mwana-Po, Kongo, poł. 20 w.
212
Maska plemienia Chokwe, typ Mwana-Po, Kongo, poł. 20 w. - 1Maska plemienia Chokwe, typ Mwana-Po, Kongo, poł. 20 w. - 3

Maska plemienia Chokwe, typ Mwana-Po, Kongo, poł. 20 w.

drewno, sznurek, rafia, płótno, szyszki miniaturowe, wys. 20 cm

Cena wylicytowana
1 000 zł