43 Aukcja Młodej Sztuki / 29 listopada 2014

22. Marzena Bis | Z cyklu Crowd, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne43 Aukcja Młodej SztukiZ cyklu Crowd, 2014
Z cyklu Crowd, 2014

Marzena Bis

Z cyklu Crowd, 2014

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
750 zł