123. Marx Leth Espensen | Drzewo

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Drzewo
123
drzewo-marx-leth-espensen

Marx Leth Espensen (XX w.)

Drzewo

olej, płótno, 46 x 68 cm, sygn. p.d.: Marx Leth Espensen