38 Aukcja Młodej Sztuki / 5 lipca 2014

35. Martyna Wolna | Pompon morski

Strona głównaAukcje archiwalne38 Aukcja Młodej SztukiPompon morski
35
Pompon morski

Martyna Wolna

Pompon morski

olej, płótno, 130 x 130 cm
sygn. na odwrocie: Wolna
Cena wylicytowana
0 zł