Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

58. Martyna Kliszewska | Malwy, 2019 r.

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejMalwy, 2019 r.
58
malwy-2019-r-martyna-kliszewska

Martyna Kliszewska (ur. 1974 r.)

Malwy, 2019 r.

olej, płótno, 130 x 90 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: Malwy/Martyna Kliszewska/2019

Cena wylicytowana
4 600 zł