47 Aukcja Młodej Sztuki / 14 marca 2015

6. Marta Zawadzka | Urban origami, 2014

aAukcje archiwalne47 Aukcja Młodej SztukiUrban origami, 2014
Urban origami, 2014

Marta Zawadzka

Urban origami, 2014

akryl, spray, płótno, 81 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 200 zł