38 Aukcja Młodej Sztuki / 5 lipca 2014

81. Marta Szarek | Szermierka, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne38 Aukcja Młodej SztukiSzermierka, 2014
81
Szermierka, 2014

Marta Szarek

Szermierka, 2014

akryl, płótno, 70 x 80 cm
sygn. na odwrocie