64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

2. Marta Spasowicz | Rozsypało się, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiRozsypało się, 2016
Rozsypało się, 2016

Marta Spasowicz

Rozsypało się, 2016

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
500 zł