77 Aukcja Młodej Sztuki / 12 czerwca 2019

49. Marta Spasowicz | Dzień, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne77 Aukcja Młodej SztukiDzień, 2016
49
Dzień, 2016

Marta Spasowicz

Dzień, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie