Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

46. Marta Michalska-Kurczyńska | Żuraw, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejŻuraw, 2020
46
Marta Michalska-Kurczyńska | Żuraw, 2020

Marta Michalska-Kurczyńska (ur. 1978)

Żuraw, 2020

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: MK

Cena wylicytowana
1 200 zł