24. Marta Michalska-Kurczyńska | Wypuszczanie gołębi, 2020

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Wypuszczanie gołębi, 2020
wypuszczanie-golebi-2020-marta-michalska-kurczynska

Marta Michalska-Kurczyńska (ur. 1978)

Wypuszczanie gołębi, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.g.: MK