80 Aukcja Młodej Sztuki / 18 marca 2020

41. Marta Michalska-Kurczyńska | Tilda, origami geisha, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne80 Aukcja Młodej SztukiTilda, origami geisha, 2020
41
Tilda, origami geisha, 2020

Marta Michalska-Kurczyńska (ur. 1978)

Tilda, origami geisha, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.g.: MK

Cena wylicytowana
1 000 zł