Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 grudnia 2021

21. Marta Marszałł | Wenus, 2014

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejWenus, 2014
wenus-2014-marta-marszall

Marta Marszałł

Wenus, 2014

akryl, płótno, 100 × 70 cm, sygn. i dat. p.d.: ‚MM | 2014’ opisany na odwrociu: MARTA MARSZAŁŁ | 100 x 70 | „WENUS” 2014 | AKRYL NA PŁÓTNIE

Cena wylicytowana
1 200 zł