Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 9 grudnia 2020

14. Marta Kunikowska Mikulska | Zima, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneŚwiąteczna Aukcja Sztuki NajnowszejZima, 2020
zima-2020-marta-kunikowska-mikulska

Marta Kunikowska Mikulska

Zima, 2020

olej, płótno, 2 x 106 x 125 cm, sygn.p.d.: Marta Kunikowska-Mikulska

Cena wylicytowana
5 500 zł