akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie
2016 ? ?Zoom na Szczecin - punkty widzenia?, Galeria 4. Poziom, Filharmonia, Szczecin (reprodukowany w katalogu wystawy)
2016 ? ?Synergia 40?, Galeria Willa, Łódź (reprodukowany w katalogu wystawy)
Marlena Lenart Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dyplom na Wydziale Tkaniny i Ubioru z aneksem z malarstwa w pracowni prof. Wojciecha Ledera uzyskała w 2010 roku. W 2018 roku obroniła pracę doktorską w dziedzinie sztuk pięknych. Mieszka i tworzy w Głownie k. Łodzi.