6 Aukcja Sztuki XXI wieku / 18 lutego 2017

25. Marlena Lenart | Refleks II, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne6 Aukcja Sztuki XXI wiekuRefleks II, 2015
Refleks II, 2015 - 1Refleks II, 2015 - 2

Marlena Lenart (ur. 1984)

Refleks II, 2015

akryl, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

2016 ? ?Zoom na Szczecin - punkty widzenia?, Galeria 4. Poziom, Filharmonia, Szczecin (reprodukowany w katalogu wystawy)
2016 ? ?Synergia 40?, Galeria Willa, Łódź (reprodukowany w katalogu wystawy)

Cena wylicytowana
2 400 zł