30 Aukcja Sztuki XXI wieku® / 10 grudnia 2022

9. Marlena Lenart | Luminance XXV, 2022

Strona głównaAukcje nadchodzące30 Aukcja Sztuki XXI wieku®Luminance XXV, 2022
Marlena Lenart | Luminance XXV, 2022Marlena Lenart | Luminance XXV, 2022

Marlena Lenart (ur. 1984)

Luminance XXV, 2022

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marlena Lenart Lumiance XXV 2022'

Estymacja:
9 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza:
5 000 zł