24 Aukcja Sztuki XXI wieku / 21 sierpnia 2021

27. Marlena Lenart | Luminance XVII, 2021

Strona głównaAukcje archiwalne24 Aukcja Sztuki XXI wiekuLuminance XVII, 2021
27
luminance-xvii-2021-marlena-lenart

Marlena Lenart (ur. 1984)

Luminance XVII, 2021

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marlena Lenart Lumiance XVII 2021'

Cena wylicytowana
7 000 zł