20 Aukcja Sztuki XXI wieku / 22 sierpnia 2020

11. Marlena Lenart | Luminance XII, 2020

Strona głównaAukcje archiwalne20 Aukcja Sztuki XXI wiekuLuminance XII, 2020
luminance-xii-2020-marlena-lenart

Marlena Lenart (ur. 1984)

Luminance XII, 2020

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygnowany na odwrocie: 'Marlena Lenart Lumiance XII 2020'

Cena wylicytowana
5 500 zł