35 Aukcja Sztuki XXI wieku® / 13 kwietnia 2024

1. Marlena Lenart | Luminance III, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne35 Aukcja Sztuki XXI wieku®Luminance III, 2017
Marlena Lenart | Luminance III, 2017

Marlena Lenart (ur. 1984)

Luminance III, 2017

akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Luminance III Marlena Lenart 2017'

Marlena Lenart
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Dyplom na Wydziale Tkaniny i Ubioru z aneksem z malarstwa w pracowni prof. Wojciecha Ledera uzyskała w 2010 roku. W 2018 roku obroniła pracę doktorską w dziedzinie sztuk pięknych. Mieszka i tworzy w Głownie k. Łodzi.