17 Aukcja Sztuki XXI wieku / 30 listopada 2019

38. Marlena Lenart | Luminance II, 2017

HomeAukcje archiwalne17 Aukcja Sztuki XXI wiekuLuminance II, 2017
38
Luminance II, 2017

Marlena Lenart (ur. 1984)

Luminance II, 2017

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

2019 – wystawa zbiorowa „Zoom na Szczecin II. Barwne konstelacje świata”, Galeria 4. Poziom, Filharmonia w Szczeciie
2018 – wystawa indywidualna „Luminance. Światło i cień jako ekwiwalent obecności”, Galeria OdNowa, ASP Łódź, 2018

Cena wylicytowana
10 000 zł