18 Aukcja Sztuki XXI Wieku / 7 marca 2020

39. Mariusz Waras | M-CITY 992, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne18 Aukcja Sztuki XXI Wieku M-CITY 992, 2017
39
M-CITY 992, 2017

Mariusz Waras

M-CITY 992, 2017

spray, szablon, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie: '"M-CITY 992" | MARIUSZ WARAS 2017 | [sygnatura]'