5. Mariusz Kitowski | In Petra Alone

HomeAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.In Petra Alone
in-petra-alone-mariusz-kitowski

Mariusz Kitowski

In Petra Alone

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Kitek 2020