58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

75. Mariola Świgulska | Wędrówka, 2014-1015

HomeAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiWędrówka, 2014-1015
75
Wędrówka, 2014-1015

Mariola Świgulska

Wędrówka, 2014-1015

olej, płótno, 120 x 60 cm
sygn. p.d.