79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

33. Mariola Świgulska | Podróż do gwiazd, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiPodróż do gwiazd, 2019
33
Podróż do gwiazd, 2019

Mariola Świgulska

Podróż do gwiazd, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, sygn. na odwrocie: Mariola Świgulska 2019r

Cena wylicytowana
1 600 zł