Varia 31 / 21 września 2019

25. Marian Puchalski | Pomnik Jana III Sobieskiego w Łazienkach

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 31Pomnik Jana III Sobieskiego w Łazienkach
Pomnik Jana III Sobieskiego w Łazienkach

Marian Puchalski (1912-1970)

akwarela, papier, 13,7 x 10 cm w św. ramy
sygn. p. d.: M. Puchalski

Cena wylicytowana
300 zł