Varia 38 / 21 października 2020

50. Marian Puchalski | Pałac na Wodzie

HomeAukcje archiwalneVaria 38Pałac na Wodzie
50
palac-na-wodzie-marian-puchalski

Marian Puchalski (1912-1970)

Pałac na Wodzie

akwarela, papier, 10 x 14 cm w świetle oprawy, sygn. p.d.: m.Puchalski

Cena wylicytowana
800 zł