Varia 38 / 21 października 2020

47. Marian Puchalski | Łazienki Królewskie - Pałac na Wodzie

HomeAukcje archiwalneVaria 38Łazienki Królewskie - Pałac na Wodzie
47
lazienki-krolewskie-palac-na-wodzie-marian-puchalski

Marian Puchalski (1912-1970)

Łazienki Królewskie - Pałac na Wodzie

akwarela, papier, 18 x 24 cm, sygn. p.d.: m.Puchalski

Cena wylicytowana
700 zł