Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

103. Marian Mokwa | Żaglówka

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiŻaglówka
103
zaglowka-marian-mokwa

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)

Żaglówka

olej, płótno, 77 × 67 cm
sygn. p. d.: Mokwa

Cena wylicytowana
20 000 zł