Varia 36 / 27 czerwca 2020

17. Marian Mokwa | Pejzaż morski, 1921 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Pejzaż morski, 1921 r.
Pejzaż morski, 1921 r.

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)

Pejzaż morski, 1921 r.

akwarela, papier, 22 × 32 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: Mokwa – 1921

Cena wylicytowana
6 500 zł