Aukcja Prac na Papierze / 10 października 2020

100. Marian Mokwa | Gdynia, 1928 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeGdynia, 1928 r.
100
Marian Mokwa | Gdynia, 1928 r.

Marian Mokwa (1889 Malary - 1987 Sopot)

Gdynia, 1928 r.

akwarela, papier, 24,5 × 63 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Mokwa Gdynia/1928

Wystawiany i reprodukowany:
Tureckie śluby Mariana Mokwy, 1 lipca – 31 sierpnia 2014, Muzeum Narodowe w Gdańsku; [katalog] Wojciech Zmorzyński, Tureckie śluby Mariana Mokwy, Gdańsk 2014, s. 71

Cena wylicytowana
15 000 zł