63 Aukcja Młodej Sztuki / 12 listopada 2016

14. Maria Szeszuła | Kompozycja VI, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne63 Aukcja Młodej SztukiKompozycja VI, 2016
Kompozycja VI, 2016

Maria Szeszuła

Kompozycja VI, 2016

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie: M.Szeszuła 2016

Cena wylicytowana
600 zł