3. Aukcja Sztuki XXI wieku / 11 czerwca 2016

40. Maria Szachnowska | Bez tytułu, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne3. Aukcja Sztuki XXI wiekuBez tytułu, 2016
40
Bez tytułu, 2016

Maria Szachnowska

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 800 zł