58 Aukcja Młodej Sztuki / 31 marca 2016

55. Maria Niekrasowa | Polne kwiaty, 2013

Aukcja dziAukcje archiwalne58 Aukcja Młodej SztukiPolne kwiaty, 2013
55
Polne kwiaty, 2013

Maria Niekrasowa

Polne kwiaty, 2013

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. l. d.