66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

42. Maria Niekrasowa | Kolorowe kłębki, 2016

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiKolorowe kłębki, 2016
42
Kolorowe kłębki, 2016

Maria Niekrasowa

Kolorowe kłębki, 2016

olej, płótno, 80 ? 50 cm, sygn. p.d.: ????????? ?.

Cena wylicytowana
2 500 zł