73 Aukcja Młodej Sztuki / 17 października 2018

7. Maria Niekrasowa | Górska wioska, 2018

Strona głównaAukcje archiwalne73 Aukcja Młodej SztukiGórska wioska, 2018
Górska wioska, 2018

Maria Niekrasowa

Górska wioska, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d. i na odwrocie

Cena wylicytowana
1 000 zł