64 Aukcja Młodej Sztuki / 15 grudnia 2016

8. Maria Niekrasowa | Dziewczynki przy kominku, 2016

Strona głównaAukcje archiwalne64 Aukcja Młodej SztukiDziewczynki przy kominku, 2016
Dziewczynki przy kominku, 2016

Maria Niekrasowa

olej, płótno, 80 ? 50 cm, sygn. p.d.: ????????? ?.

Cena wylicytowana
2 200 zł