Varia 37 / 26 września 2020

68. Maria Michałowska | Kompozycja

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Kompozycja
68
maria-michalowska-kompozycja

Maria Michałowska (1925 Brzeżany-2018 Wrocław)

Kompozycja

olej, płótno, 99,5 x 55 cm
na odwrocie opis.

Cena wylicytowana
5 500 zł