80. Maria Komierowska | Portret kobiety, 1967 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Portret kobiety, 1967 r.
80
Maria Komierowska | Portret kobiety, 1967 r.Maria Komierowska | Portret kobiety, 1967 r.

Maria Komierowska (1913-1972)

Portret kobiety, 1967 r.

olej, płótno, 45 x 39 cm, sygn. l.d.: mKomierowska, opisany na odwrocie: Maria KOMIEROWSKA / 1967 r Warszawa