79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

67. Maria Jagłowska | Droga do ewolucji, 2017

Aukcja dziAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiDroga do ewolucji, 2017
67
Droga do ewolucji, 2017

Maria Jagłowska

Droga do ewolucji, 2017

akryl, płótno, 85 x 65 cm, sygn. na odwrocie: MJ jagłowska 2017