Varia 35 / 20 maja 2020

93. Maria Dziopak | Widok z Kazimierza nad Wisłą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Widok z Kazimierza nad Wisłą
93
Widok z Kazimierza nad Wisłą - 1Widok z Kazimierza nad Wisłą - 2

Maria Dziopak (ur. 1954)

Widok z Kazimierza nad Wisłą

olej, płótno, 46 X 56 cm, sygn. p.d.: DZIOPAK, sygn. na odwrocie monogramem wiazanym: MD

Cena wylicytowana
2 400 zł