Varia 35 / 20 maja 2020

95. Maria Dziopak | Rynek w Kazimierzu nad Wisłą

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Rynek w Kazimierzu nad Wisłą
95
Rynek w Kazimierzu nad Wisłą - 1Rynek w Kazimierzu nad Wisłą - 2

Maria Dziopak (ur. 1954)

Rynek w Kazimierzu nad Wisłą

olej, płótno, 33 x 42 cm, sygn. na odwrocie monogramem: MD

Cena wylicytowana
1 800 zł