60 Aukcja Młodej Sztuki / 23 czerwca 2016

49. Maria Danielak | Postać z książką, 2016

aAukcje archiwalne60 Aukcja Młodej SztukiPostać z książką, 2016
49
Postać z książką, 2016

Maria Danielak

Postać z książką, 2016

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie: Maria Danielak | POSTAĆ Z KSIĄŻKĄ | 2016

Cena wylicytowana
500 zł