75. Marek Szwarc | Pejzaż miejski

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Pejzaż miejski
75
Marek Szwarc | Pejzaż miejskiMarek Szwarc | Pejzaż miejski

Marek Szwarc (1892 Zgierz-1958 Paryż)

Pejzaż miejski

olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l.d.: Marek