Kobiety w sztuce / 3 marca 2021

18. Marek Rudnicki | Macierzyństwo

Strona głównaAukcje archiwalneKobiety w sztuceMacierzyństwo
macierzynstwo-marek-rudnicki-1811197macierzynstwo-marek-rudnicki-1100369

Marek Rudnicki (1927-2004)

Macierzyństwo

olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l.d.: MAREK RUDNICKI