Aukcja Sztuki Współczesnej / 29 października 2016

41. Marek Radke | Mozart, tryptyk, 1991

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki WspółczesnejMozart, tryptyk, 1991
41
Mozart, tryptyk, 1991

Marek Radke (ur. 1952, Olsztyn)

Mozart, tryptyk, 1991

olej, sklejka, 120 × 60, 120 × 30, 120 × 30 cm
sygn. na odwrocie każdej części: Marek Radke/Mozart/1991
Wystawiany: 1991 Mozart ? Galerie Jesse, Bielefeld (wystawa zbiorowa); 1993 Marek Radke- Galerie Falber-Schmuckler, Wiesbaden; 1994 Marek Radke ? Kunstverein Gütersloh; 2001 Marek Radke ? MWR Art-Studio Paderborn

Cena wylicytowana
22 000 zł