olej, płótno, 160 x 120 cm, niesygnowany
WYSTAWIANY
2019 – wystawa zbiorowa „Nepenthe”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa
2019 – wystawa indywidualna „Vital Display of Marek”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa
2018 – wystawa zbiorowa „Dzieci światła” Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała
2016 – wystawa indywidulana „Rolnicza Kawaleria Marka”, Galeria Kuratorium,
Warszawa
2016 – wystawa indywidualna „Panzer Division Marek”, Galeria +, Katowice