19 Aukcja Sztuki XXI wieku / 3 czerwca 2020

11. Marek Rachwalik | Pestycydowy deszcz nad kartofliskiem, 2015

Strona głównaAukcje archiwalne19 Aukcja Sztuki XXI wiekuPestycydowy deszcz nad kartofliskiem, 2015
Pestycydowy deszcz nad kartofliskiem, 2015 - 1Pestycydowy deszcz nad kartofliskiem, 2015 - 2

Marek Rachwalik (ur. 1986)

Pestycydowy deszcz nad kartofliskiem, 2015

olej, płótno, 160 x 120 cm, niesygnowany

WYSTAWIANY
2019 – wystawa zbiorowa „Nepenthe”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa
2019 – wystawa indywidualna „Vital Display of Marek”, Stolarska/Krupowicz Gallery, Warszawa
2018 – wystawa zbiorowa „Dzieci światła” Galeria Bielska BWA, Bielsko-Biała
2016 – wystawa indywidulana „Rolnicza Kawaleria Marka”, Galeria Kuratorium,
Warszawa
2016 – wystawa indywidualna „Panzer Division Marek”, Galeria +, Katowice